/Files/photogallery/7149.gif

Карантин
Діти на карантині: як правильно пережити вимушені канікули вдома

Шановні батьки!
Адміністрація НВК та педагогічний колектив звертаються до вас за допомогою!
Зверніть, будь ласка, увагу на те, що КАРАНТИН - не канікули, навчання не припинилося, воно дистанційне. Співпраця між учителями та учнями відбувається через систему CLASSROOM.GOOGLE та групи створені у VIBER. Учителі готують завдання і надають дітям доступ до навчальних матеріалів.
Нагадуємо Вам про режим роботи школяра, який повинен бути постійним/ Щоб діти не перенавантажувались, стежте, за тим, щоб завдання виконували в той же день, коли його отримали, краще відповідно до розкладу занять.
Дякуємо за порозуміння!
Бережіть себе і наших дітей !

Режим роботи школяра
/Files/images/1_karantin/89931553_864320863979504_5124302502782566400_n.jpg

Рубрику «Іду до школи»,
«Навчаюсь з друзями»,
«Відвідую мистецькі гуртки»
замінюємо на
«Виконую завдання отримані в формі онлайн».

/Files/images/1_karantin/unnamed.gif

Правила роботи під час карантину

1. Карантин - не канікули. Це навчальний робочий режим, але віддалено. Тому завдання потрібно виконувати обов'язково, а не за бажанням.
2. Задання, посилання на відеоуроки вчителі публікуватимуть на веб-сервісі Google Classroom чи надсилатимуть в групу відповідного класу в вайбері, залежно від розкладу уроків (розклад не змінився, але публікуємо додатково). До кожного завдання учні отримають чітку інструкцію, як працювати і як відправляти (за необхідності) виконані завдання для перевірки.
3. У домашні зошити ви повинні обов`язково записати дату, ознайомитися із поясненням нової теми та завданням до неї під час вашого уроку. Звісно, є варіант, наприклад, проспати й переглянути завдання пізніше, але запитувати, уточнювати стосовно теми можна тільки під час уроку відповідно до розкладу.
4. Виконувати завдання та надсилати його можна протягом доби, бажано через систему Google Classroom, якщо не виходить, можна у групу чи особистим повідомленням учителю-предметнику.
5. Не всі завдання можливо перевірити дистанційно (наприклад, вірш напам'ять). Такі завдання перевірятимемо в школі.
6. За кожне завдання можна заробити певну кількість балів (щоразу повідомлятимемо, скільки балів "коштує" конкретне завдання). Після карантину нас чекає підсумок та узагальнення вивченого (за темами, які вчили протягом року). Учні, які наберуть протягом карантину максимальну кількість балів, від підсумкової роботи можуть бути звільнені.
7. Завдання можна виконувати протягом доби. Якщо ви не встигли в цю добу - нічого страшного, просто постарайтесь виконати усі завдання і здати іх для оцінювання.
8. Усі оцінки вчителі фіксуватимуть. Оцінки за роботу на карантині отримають усі - від 1 до 12 балів.

/Files/images/1_karantin/Безымянный.png

Наші діти на карантині. Правильні дії батьків у організації роботи дитини

Презентація " як поводитись на карантині" СКАЧАТИ

/Files/images/28.gif


/Files/images/15.jpg

Законодавство для батьків
Конституція України

Ст.52 Будь яке насильство над дитиною та її експлуатація переслідуються за законом.
Батьківські права та обов’язки носять конституційний характер. Їхнє право на виховання дітей є передумовою здійснення обов’язків щодо виховання. Відмовитись від своїх прав та обов’язків батьки не можуть. Вони можуть їх втратити після суду.

Закон України про освіту

Ст. 59 Відповідальність батьків за розвиток дитини.
1. Виховання в сім’ї є першоосновою розвитку дитини як особистості.
2. На кожного з батьків покладається однакова відповідальність за виховання, навчання і розвиток дитини.
3. Батьки зобов’язані:
· постійно дбати про фізичне здоров’я, психічний стан дітей, створювати належні умови для розвитку їхніх природних здібностей;
· поважати гідність дитини, виховувати працелюбність, почуття доброти, милосердя;
· сприяти здобуттю дітьми освіти у закладах освіти або забезпечувати повноцінну домашню освіту відповідно до вимог щодо її змісту, рівня та обсягу;
· виховувати повагу до законів, прав, основних свобод людини.

Кодекс про шлюб та сім’ю

Ст. 65 частина 2
Один із батьків, який проживає окремо від дитини, зобов’язаний брати участь у її вихованні і має право на стосунки з нею. Той із батьків, при якому проживає дитина, не має права перешкоджувати іншому із батьків зустрічатися з дітьми і брати участь у їх вихованні.
Ст. 70
Підстава для позбавлення батьківських прав: батьки ухиляються від виконання своїх обов’язків щодо навчання і виховання дітей;
батьки зловживають батьківськими правами, жорстоко поводяться з дітьми ;
батьки шкідливо впливають на дітей своєю аморальною, антигромадською поведінкою;
батьки є хронічними алкоголіками та наркоманами.
Ст. 76
Для захисту інтересів дитини суд може прийняти рішення про відібрання дитини без позбавлення батьківських прав і передачу дитини на опікування органу опіки і піклування. Воно може мати місце тоді, коли подальше перебування дитини у осіб, у яких вона знаходиться, загрожує її здоров’ю, вихованню і небезпечне для неї (дитина залишається без їжі, одягу, необхідного постійного догляду).

Адміністративна відповідальність

Адміністративна відповідальність батьків встановлена, виходячи із вимог КпАП за ухилення від виконання покладених законом обов’язків:
Ст. 184 частина 1
Систематичне ухилення від виконання обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей (при наявності підтверджуючих документів)
Ст. 184 частина 2
Передбачена відповідальність за ті ж дії, які вчинені повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення до першої частини цієї статті (при наявності підтверджуючих документів)
Ст. 184 частина 3
За вчинення неповнолітнім у віці від 14 до 16 років правопорушення, яке передбачає відповідальність згідно з Кодексом про адміністративні правопорушення.
Ст. 184 частина 4
До неповнолітніх, які не досягли 14 – 16 років і відповідно до статті 10 Кримінального кодексу не є суб’єктами злочину і не можуть нести кримінальної відповідальності, застосовуються примусові заходи виховного характеру, які передбачені Ст.11 Кримінального кодексу, а батьки несуть адміністративну відповідальність.
Батьки можуть нести адміністративну відповідальність і за статтею 180 Кодексу – за доведення неповнолітнього до стану сп’яніння (шляхом особистого прикладу або психічного чи фізичного спонукання до вживання спиртних напоїв).
Якщо неповнолітній систематично втягувався в пияцтво дорослим, то останній підлягає кримінальній відповідальності за статтею 208 Кримінального кодексу.

Як мотивувати дитину до навчання після канікул
http://childdevelop.com.ua/articles/school-prep/59/ ЗАВАНТАЖИТИ

/Files/images/1319650866_rob-z-bat-sxema.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 4750

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.