ДИТЯЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БЕРЕГИНЯ"

СПИСОК ЧЛЕНІВ ОБ’ЄДНАННЯ

Прізвище, ім’я Клас Датанар. Адреса Доручення
1 Корпош Андріяна 9 10.12.02 с.Широке в.І.Франка 30 Староста
2 Клювак Валерія 8 17.01.04 с.Заболотне 139 Орг.інформ. огляду новин
3 Рацин Даніелла 8 17.10.03 с.Вертеп в. Садова 12 Орган. роботи з мол.школ.
4 Фотан Світлана 8 26.03.03 с.Широке в.Б.Хмельн.32 Заступник старости
5 Бих Володимир 8 02.09.03 с.Широке в.І.Франка 37 Орган. труд. десантів
6 Сірко Ангеліна 8 26.01.03 с.Вертеп в. Коцюб.18 Орган.турист. походів
7 Скляр Валерія 8 30.09.03 с.Широке в.Б.Хмельн.42 Орг.творчих виставок
8 Клювак Мар’яна 9 16.10.02 с.Широке в.Борк. 22 Редактор стінгазети
9 Копинець Наталія 9 05.10.02 с.Вертеп в. Коцюб.36 Орган.дозвілевих заходів
10 Клювак Максим 9 08.03.03 с.Вертеп в. Коцюб.36 Фізорг
11 Кляп Євгеній 9 05.08.02 с.Широке в.Б.Хмельн.41 Орган.турист. походів
12 Лешко Василь 9 22.09.01 с.Широке в.Б.Хмельн.8 Орг.інформ. огляду новин
13 Феєр Валентин 9 24.01.02 с.Вертеп в. Коцюб.36 Редактор стінгазети
14 Зеленяк Михайло 9 28.12.01 с.Широке в.І.Франка 6 Орган. труд. десантів
15 Черепко Іван 9 03.10.02 с.Вертеп в. Коцюб.8 Орган. труд. десантів

РАДА ОБ’ЄДНАННЯ

СТАРОСТА – Корпош Андріяна

ЧЛЕНИ : Фотан Світлана Клювак Максим

ГРАФІК РОБОТИ

ПОНЕДІЛОК -14.40.-15.40.

ПЛАН РОБОТИ Д/О НА І СЕМЕСТР 2016-2017 н.р.

1.Акція «Створи красу та затишок» . 06.09

2. І етап Всеукраїнського фестивалю «Сурми звитяги». 13.09

3.Акція «Голуб миру».Конкурс малюнка на асфальті «Нам потрібне мирне небо…» 20.09

4. Спортивно-туристичні змагання «Стежками Героїв». 27.09

5.Концертна програма доДня музики «Музика –це душа мови».04.10

6.Конкурс строю та пісні до Дня захисника Вітчизни . 11.10

7. Диспут «Минуле, теперішнє та майбутнє у вчинках та діяннях українців». 18.10

8.Літ.-муз. Композиція «Збережемо пам'ять про подвиг» до річниці визволення Закарпаття від фаш.загарбників . 25.10

9. Бесіда «Дружба та її значення в житті людини». 01.11

10.Екскурсія історичними місцями Виноградівщини. 08.11

11.Конкурс фото,відеоробіт «Україна та НАТО сучасний погляд української молоді». 15.11

12. Уроком мужності і милосердя «Борімося – поборемо!»до святкування Дня Гідності та Свободи. 22.11

13. Виступ агітбригади «Діти проти СНІДу!» 29.11

14. Свято «У граніті,в бронзі,у серцях…» до Дня Збройних Сил України 06.1

15. Флеш-моб «Ми проти насильстванад дітьми». 13.12

16. Конк. нов. плакатів,іграшок, комп. «Новорічний настрій». 20.12

17. Конкурсно-розважальна програма«Чудеса новорічної ночі». 27.12

Кiлькiсть переглядiв: 28

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.