74 річниця від Дня Перемоги!

9 Травня — не тільки прекрасний весняний день, але й незабутня, пам’ятна дата — День Перемоги. Весь тиждень падали дощі, та саме в цей день, нам випала можливість скупатися в променях сонця, згадати, запалити свічку і помянути загиблих воїнів, які йшли крізь кулі до славетної перемоги!

Однаково сумно і радісно на душі. Ми радіємо, що маємо змогу відзначати цей знаменний день - День Перемоги. Радіємо, що маємо змогу жити і увіковічувати память про тих, хто загинув за нас. Але, сумуємо, бо в історії залишилося багато жінок, які стали вдовами, багато матерів, які так і не одружили свїх коханих синів, багато дітей, які не відчули таткової любові..
Хвилиною мовчання ми вшанували память герїв 1939-45 років, які назавжди внесли ці роки в історію нашої країни, як роки незламності, мужності та сили..

Сьогодні велике свято для нашого народу. Ми святкуємо чергову річницю Перемоги над фашистською Німеччиною. Незважаючи на те, що цей день все далі йде в глибину років, перемога має величезне історичне значення для нашої Батьківщини. Сьогодні всі ми, вкотре згадали про величний подвиг, про відвагу та самовіддачу наших побратимів, які вибороли Перемогу в нелегкому бою, для нашого мирного сьогодення!

Захід організовано та проведено: вч. історії та класним керівнком 5 класу Світланою Федорівною Данканич, педагогом- організатором Ренатою Юріївною Копинець,

Виступаючі : творчий і старанний колектив учнів 5 класу.

/Files/images/11111/9 травня.gif

Кiлькiсть переглядiв: 146

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.