Адміністрація Широківської ЗОШ І-ІІ ст

/Files/images/1_veresnya_-den_znan/tiger-1329389316.jpg

/Files/images/15.jpg

Шановні батьки!

Як виростити дітей ввічливими:

Просто припиніть робити ці 5 речей!

Про використання телефонів
під час навчально-виховного процесу

З метою якісного забезпечення організації навчально-виховного процесу, поліпшення організації режиму роботи НВК, захист цивільних прав усіх суб’єктів освітнього процесу та сприяння підвищенню якості й ефективності одержування освітніх послуг, а також гарантії психологічно комфортних умов навчального процесу

НАКАЗУЮ:

1.Заборонити з5 листопада2018року використання мобільних телефонів у навчальному закладі всіма учасникаминавчально-виховного процесу під час проведення навчальних занять.

2.Дозволити користуватися мобільним телефоном лише під час перерв у беззвуковому режимі.

3.У разі порушення порядку користуватися мобільним телефоном на перший раз порушнику висловити попередження із записом у щоденник, вдруге – вилучити телефон та повернути лише батькам без права наступного користування.

4.Активізувати наступний порядок використання мобільних телефонів під час навчально-виховного процесу вНВК:(додаток 1)

5.Адміністрація НВКта педагогічний колективне несе відповідальності за збереження мобільного телефона та його пошуки у разі зникнення. Відповідальність за збереження телефона лежить тільки на його власнику.

6.Заступнику директора знавчально-виховної роботиКорпошТ.Ю.до 09.11.2018року ознайомити учнів та педагогічних працівників НВК зі змістом даного наказу на шкільній лінійці, а також розмістити на стенді учнівського самоврядування.

7.Вчителю інформатики Вейбер Л.І.розмістити інформацію щодо порядку використання мобільних телефонів під час навчально-виховного процесу вНВКна сторінках «Новини», «Сторінка длябатьків та учнів»шкільного сайту.

8.Класним керівникам1-9 класів:

7.1.До09.11.2018 рокуознайомити учнів з правилами використання мобільного телефона у громадських місцях і навчальному закладі.

7.2.До16.11.2018року ознайомити батьків зі змістом даного наказу.

9.Відповідальність за виконання наказу покладаю на заступника директора знавчально-виховної роботиКорпош Т.Ю.

10.Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

ДиректорНВКМ.Ю. Роман

НАКАЗ "Про організацію харчування учнів у Широківській ЗОШ І-ІІ ст. в 2016 році" (січень 2016) ЗАВАНТАЖИТИ

Відповідно до статті 25 Закону України „Про освіту”, статті 22 Закону України „Про загальну середню освіту”, статті 35 Закону України „Про дошкільну освіту”, статті 5 Закону України „Про охорону дитинства”, Постановою Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 № 1591 „Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах” (із змінами, внесеними згідно з Постановою Кабінету Міністрів від 26.06.2007 № 873), наказу Міністерства освіти та науки України №667 від 22.11.2002 р. „Про затвердження оплати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах” ( із змінами, внесеними згідно наказу Міністерства освіти та науки України №431 від 25.07.2005 р.), на виконання спільного наказу Міністерства охорони здоров'я України та Міністерства освіти і науки України від 01.06.2005 № 242/329 „Про затвердження порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах”, Наказу Міністерства освіти і науки від 02.06.2004 року №440 «Про затвердження Примірного положення про батьківські комітети (ради) загальноосвітнього навчального закладу, з метою забезпечення відповідальності керівників за організацію харчуваннявихованців та учнів у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах, додержання санітарно-гігієнічних вимог і санітарно-протиепідемічних правил і норм, наказу управління освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА №13 від 20.01.2016

НАКАЗУЮ:

1.Забезпечити безкоштовним харчуванням дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних класах, та учнів 1-4 класів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» в розмірі 10 грн. на один діто/день.

1.1. Встановити вартість гарячого харчування для учнів 1-9 класів за рахунок батьківської плати в розмірі 10 грн. на один діто/день.

1.2. Оплату за харчування здійснювати батьками до 5 числа наступного місяця.

2. Відповідальною за організацію харчування дітей призначити кухара -Зеленяк Єву Іванівну, голову батьківського комітету учнів 1-4 класів, вихователя ГПД Феєр Д.Ю.; Вейбер Л.І.; Хрипта О.Ю.; Клювак М.М.; Корпош Т.Ю.:

3. Кухару Зеленяк Є.І.:

3.1. проводити харчування дітей у суворій відповідності до Порядку організації харчування дітей навчальних та оздоровчих закладах;

3.2.. дотримуватись двотижневого меню, складання щоденних меню-розкладок,

3.3. дотримуватись норм закладки сировини та виходу готової продукції, попередженням спалахів гострих кишкових інфекцій і харчових отруєнь.

4. Кухару Зеленяк Є.І. та помічнику кухара Тодавчич Н.М.:

4.1. тримати у належному стані роботу їдальні та матеріально-технічне забезпечення харчоблоку;

4.2. дотримуватись особистої гігієни, проходження медогляду, дотримання санітарно-гігієнічного режиму в харчоблоці та їдальні школи.

5. Класоводам 1-4 класів, класним керівникам 5-9 класів та відповідальним за харчування дітей пільгової категорії, здійснювати щоденне письмове, поіменне (за списком) інформування кухара про присутніх та відсутніх дітей у класах.

6. Відповідальним контролювати постачання продуктів харчування на наявність сертифікатів якості та ветеринарних посвідчень.

7. Батьківському комітету школи Феєр Д.Ю., Вейбер Л.І.; Хрипта О.Ю.; Клювак М.М.; Корпош Т.Ю.:

7.1.Брати участь в організації харчування за батьківські кошти.

7.2. Визначити відповідальну особу, яка буде заключати договори з постачальником продуктів харчування.

7.3. Приймати рішення щодо встановлення розміру батьківської плати (але не менше мінімальної встановленої по району).

7.4. Слідкувати за дотриманням двотижневого меню, складанням щоденних меню-розкладок, дотриманням норм закладки сировини та виходу готової продукції, попередженням спалахів гострих кишкових інфекцій і харчових отруєнь.

8. Персональну відповідальність за збір коштів покласти на голову батьківського комітету 1-4 класів Феєр Д.Ю.

9. Організацію харчування покласти на кухара Зеленяк Є.І. та батьківський комітет школи: Фер Д.Ю.; Вейбер Л.І.; Корпош Т.Ю.; Хрипта О.Ю.; Клювак М.М.

10. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою

Директор школи М.Ю. Роман

Про організацію харчування в дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах

Департамент освіти і науки інформує, що згідно із Законом України «Про внесення змін та визначення такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» відбулися зміни щодо організації харчування дітей у дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладах. Пункт 1 частини першої статті 30 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (зі змінами) про повне державне забезпечення дітей у державних та комунальних дошкільних навчальних закладах шляхом безоплатного виховання і надання щомісячної допомоги виключено. Харчування дітей дошкільного віку, які мають статус постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, у дошкільних навчальних закладах здійснюється на загальних підставах. Відповідно до змін у статті 35 Закону України «Про дошкільну освіту» батьки або особи, які їх замінюють, вносять плату за харчування дітей у державному та комунальному дошкільному навчальному закладі у розмірі, що становить не менше 60 відсотків (у міській місцевості) та не менше 40 відсотків (у сільській місцевості) від вартості харчування на день, решта суми – за рахунок коштів місцевих бюджетів. Від плати за харчування дітей у державному та комунальному дошкільному навчальному закладі звільнюються батьки в сім'ях яких сукупний дохід на кожного члена сім'ї не перевищує рівня прожиткового мінімуму, який щороку встановлюється законом про Державний бюджет України, а також батьки, що отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям». Сім'ям, які мають трьох і більше дітей, плата за харчування у державному та комунальному дошкільному навчальному закладі зменшується на 50 відсотків. Безоплатне харчування учнів загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, студентів коледжів та технікумів, розташованих на територіях радіологічного забруднення передбачене пунктом 11 статті 30 Законі України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» у січні-березні 2015 року здійснюватись не буде у зв’язку з процедурою проведення закупівель. Учні харчуються за рахунок батьківських коштів. Ці кошти компенсуються батькам районними та міськими управліннями праці та соціального захисту населення. Харчування учнів 1-4 класів та дітей пільгових категорій у загальноосвітніх навчальних закладах здійснюється за кошти місцевих бюджетів районів та міст.Положення
Положення
/Files/images/1.gif ШАНОВНІ БАТЬКИ!
Питання відвідування учнями школи є сьогодні надзвичайно важливим, тому нагадуємо, що згідно з Конституцією України, Законами України "Про освіту", "Про загальну середню освіту", Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 12.04.2000 № 646, «Про стан виконання постанови Кабінету Міністрів України від 12.07.2000 №646 «Про затвердження Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку»:
1) Відсутність без поважних причин вважається прогулом і може бути підставою для припинення навчання учня в школі.
2) Учні, які тимчасово не відвідували загальноосвітній заклад, подають медичну довідку чи письмове пояснення батьків або осіб, які їх замінюють, про причину відсутності на уроках, які зберігаються в особовій справі учня протягом навчального року.
3) Відсутність через поважні причини має бути підтверджена усно (батьки мають зателефонувати до школи не пізніше початку 1-го уроку, а надалі – надати документ, що підтверджує причину пропуску).
4) У випадку запланованої тривалої відсутності (більше 2-х днів) батьки учня мають заздалегідь надати адміністрації заяву з визначенням терміну та причини відсутності, до якої додаються копії документів – путівки, авіаквитків тощо.
5) У випадку пропуску занять протягом 2 і більше днів учень допускається до занять лише за наявності медичної довідки, що посвідчує стан здоров’я учня.
6) Факт запізнення та довчасного закінчення занять (наприклад, через призначене на певний час відвідування лікаря) також має супроводжуватись запискою батьків (заздалегідь)
7) У випадку відсутності учнів у школі понад 10 днів без поважної причини надсилаються акти про відсутність учнів у школі понад 10 днів до районного відділу освіти та клопотання щодо проведення профілактичної роботи з сім’ями до районної соціальної служби та подання про притягнення батьків до адміністративної відповідальності згідно чинного законодавства України до КМСД .

8) Поважними причинами відсутності учня в школі вважаються:

Хвороба.
Призначений візит до лікаря.
Смерть близьких родичів.
Участь в організованих школою заходах впродовж навчального часу.
Непередбачена ситуація, що виходить за межі учнівського та батьківського контролю, яка створює перешкоди для прибуття і занять у школі.
Сімейна подорож, якщо батьки заздалегідь узгодили її з адміністрацією, написавши заяву.

БАТЬКИ ВІДПОВІДАЛЬНІ ЗА НАВЧАННЯ, ВИХОВАННЯ І РОЗВИТОК ДІТЕЙ,

а тому зобов'язані забезпечувати відвідування учнями уроків у навчальних закладах:

І. Згідно Сімейного кодексу України ухилення батьків від виконання батьківських обов’язків є підставою для покладення на них відповідальності, встановленої законом.

ІІ. Згідно Кодексу про адміністративні правопорушення України:

- Ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей - тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

- Ті самі дії, вчинені повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, - тягнуть за собою накладення штрафу від двох до чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

ІІІ. Згідно Кримінального кодексу України злісне невиконання батьками, опікунами чи піклувальниками встановлених законом обов’язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування, що спричинило тяжкі наслідки, - карається обмеженням волі на строк від двох до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.

IV. Згідно Законів України "Про освіту", "Про загальну середню освіту", Положення про загальноосвітній навчальний заклад у разі невиконання батьками та особами, які їх замінюють, обов’язків, передбачених законодавством, загальноосвітній навчальний заклад може порушувати клопотання про відповідальність таких осіб, у тому числі позбавлення їх батьківських прав.

/Files/images/133.gif

Кiлькiсть переглядiв: 1626

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.