Адміністрація Широківської ЗОШ І-ІІ ст

/Files/images/15.jpg

Шановні батьки!

НАКАЗ "Про організацію харчування учнів у Широківській ЗОШ І-ІІ ст. в 2016 році" (січень 2016) ЗАВАНТАЖИТИ

Відповідно до статті 25 Закону України „Про освіту”, статті 22 Закону України „Про загальну середню освіту”, статті 35 Закону України „Про дошкільну освіту”, статті 5 Закону України „Про охорону дитинства”, Постановою Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 № 1591 „Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах” (із змінами, внесеними згідно з Постановою Кабінету Міністрів від 26.06.2007 № 873), наказу Міністерства освіти та науки України №667 від 22.11.2002 р. „Про затвердження оплати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах” ( із змінами, внесеними згідно наказу Міністерства освіти та науки України №431 від 25.07.2005 р.), на виконання спільного наказу Міністерства охорони здоров'я України та Міністерства освіти і науки України від 01.06.2005 № 242/329 „Про затвердження порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах”, Наказу Міністерства освіти і науки від 02.06.2004 року №440 «Про затвердження Примірного положення про батьківські комітети (ради) загальноосвітнього навчального закладу, з метою забезпечення відповідальності керівників за організацію харчуваннявихованців та учнів у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах, додержання санітарно-гігієнічних вимог і санітарно-протиепідемічних правил і норм, наказу управління освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА №13 від 20.01.2016

НАКАЗУЮ:

1.Забезпечити безкоштовним харчуванням дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних класах, та учнів 1-4 класів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» в розмірі 10 грн. на один діто/день.

1.1. Встановити вартість гарячого харчування для учнів 1-9 класів за рахунок батьківської плати в розмірі 10 грн. на один діто/день.

1.2. Оплату за харчування здійснювати батьками до 5 числа наступного місяця.

2. Відповідальною за організацію харчування дітей призначити кухара -Зеленяк Єву Іванівну, голову батьківського комітету учнів 1-4 класів, вихователя ГПД Феєр Д.Ю.; Вейбер Л.І.; Хрипта О.Ю.; Клювак М.М.; Корпош Т.Ю.:

3. Кухару Зеленяк Є.І.:

3.1. проводити харчування дітей у суворій відповідності до Порядку організації харчування дітей навчальних та оздоровчих закладах;

3.2.. дотримуватись двотижневого меню, складання щоденних меню-розкладок,

3.3. дотримуватись норм закладки сировини та виходу готової продукції, попередженням спалахів гострих кишкових інфекцій і харчових отруєнь.

4. Кухару Зеленяк Є.І. та помічнику кухара Тодавчич Н.М.:

4.1. тримати у належному стані роботу їдальні та матеріально-технічне забезпечення харчоблоку;

4.2. дотримуватись особистої гігієни, проходження медогляду, дотримання санітарно-гігієнічного режиму в харчоблоці та їдальні школи.

5. Класоводам 1-4 класів, класним керівникам 5-9 класів та відповідальним за харчування дітей пільгової категорії, здійснювати щоденне письмове, поіменне (за списком) інформування кухара про присутніх та відсутніх дітей у класах.

6. Відповідальним контролювати постачання продуктів харчування на наявність сертифікатів якості та ветеринарних посвідчень.

7. Батьківському комітету школи Феєр Д.Ю., Вейбер Л.І.; Хрипта О.Ю.; Клювак М.М.; Корпош Т.Ю.:

7.1.Брати участь в організації харчування за батьківські кошти.

7.2. Визначити відповідальну особу, яка буде заключати договори з постачальником продуктів харчування.

7.3. Приймати рішення щодо встановлення розміру батьківської плати (але не менше мінімальної встановленої по району).

7.4. Слідкувати за дотриманням двотижневого меню, складанням щоденних меню-розкладок, дотриманням норм закладки сировини та виходу готової продукції, попередженням спалахів гострих кишкових інфекцій і харчових отруєнь.

8. Персональну відповідальність за збір коштів покласти на голову батьківського комітету 1-4 класів Феєр Д.Ю.

9. Організацію харчування покласти на кухара Зеленяк Є.І. та батьківський комітет школи: Фер Д.Ю.; Вейбер Л.І.; Корпош Т.Ю.; Хрипта О.Ю.; Клювак М.М.

10. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою

Директор школи М.Ю. Роман

Про організацію харчування в дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах

Департамент освіти і науки інформує, що згідно із Законом України «Про внесення змін та визначення такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» відбулися зміни щодо організації харчування дітей у дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладах.
Пункт 1 частини першої статті 30 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (зі змінами) про повне державне забезпечення дітей у державних та комунальних дошкільних навчальних закладах шляхом безоплатного виховання і надання щомісячної допомоги виключено.
Харчування дітей дошкільного віку, які мають статус постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, у дошкільних навчальних закладах здійснюється на загальних підставах. Відповідно до змін у статті 35 Закону України «Про дошкільну освіту» батьки або особи, які їх замінюють, вносять плату за харчування дітей у державному та комунальному дошкільному навчальному закладі у розмірі, що становить не менше 60 відсотків (у міській місцевості) та не менше 40 відсотків (у сільській місцевості) від вартості харчування на день, решта суми – за рахунок коштів місцевих бюджетів.
Від плати за харчування дітей у державному та комунальному дошкільному навчальному закладі звільнюються батьки в сім'ях яких сукупний дохід на кожного члена сім'ї не перевищує рівня прожиткового мінімуму, який щороку встановлюється законом про Державний бюджет України, а також батьки, що отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям». Сім'ям, які мають трьох і більше дітей, плата за харчування у державному та комунальному дошкільному навчальному закладі зменшується на 50 відсотків.
Безоплатне харчування учнів загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, студентів коледжів та технікумів, розташованих на територіях радіологічного забруднення передбачене пунктом 11 статті 30 Законі України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» у січні-березні 2015 року здійснюватись не буде у зв’язку з процедурою проведення закупівель. Учні харчуються за рахунок батьківських коштів. Ці кошти компенсуються батькам районними та міськими управліннями праці та соціального захисту населення.
Харчування учнів 1-4 класів та дітей пільгових категорій у загальноосвітніх навчальних закладах здійснюється за кошти місцевих бюджетів районів та міст.
ПоложенняПоложення
Кiлькiсть переглядiв: 95

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.